Tranzistor N-MOSFET, capsula PQFN8, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FDMS8460
- Producător On Semiconductor (fairchild)
- Cod produs:T122484
-
18,48lei
- Fără TVA:15,27lei
-
- 5 sau mai multe 15,64lei
- 9 sau mai multe 11,63lei
- 19 sau mai multe 11,00lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2997 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula PQFN8, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FDMS8460
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 40V
Capsula: PQFN8
Montare: SMD
Putere disipata: 104W
Curent drena: 49A
Caracteristici
| Carcasa | PQFN8 |
| Curent drena | 49A |
| Incarcatura poarta | 110nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 3.3mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 40V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
