Tranzistor N-MOSFET, capsula PG-TO252-3, INFINEON TECHNOLOGIES - IPD70R360P7SAUMA1
- Producător Infineon Technologies
- Cod produs:T122856
-
8,76lei
- Fără TVA:7,24lei
-
- 5 sau mai multe 6,59lei
- 10 sau mai multe 5,30lei
- 20 sau mai multe 4,15lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1398 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula PG-TO252-3, INFINEON TECHNOLOGIES - IPD70R360P7SAUMA1
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 700V
Capsula: PG-TO252-3
Montare: SMD
Putere disipata: 59.5W
Curent drena: 7.5A
Caracteristici
| Carcasa | PG-TO252-3 |
| Curent drena | 7.5A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.36Ω |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 700V |
| Tensiune poarta-sursa | ±16V |
| Tip produs | Datalogger |
