Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, STMicroelectronics - STD3NK90ZT4
- Producător Stmicroelectronics
- Cod produs:T124226
-
18,58lei
- Fără TVA:15,35lei
-
- 10 sau mai multe 11,98lei
- 29 sau mai multe 3,32lei
- 67 sau mai multe 3,13lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5680 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, STMicroelectronics - STD3NK90ZT4
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 900V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 12W
Curent drena: 3A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 3A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 4800mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 900V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
