Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - RFD12N06RLESM9A
- Producător On Semiconductor (fairchild)
- Cod produs:T123945
-
8,42lei
- Fără TVA:6,96lei
-
- 5 sau mai multe 6,67lei
- 10 sau mai multe 5,86lei
- 22 sau mai multe 4,50lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1438 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - RFD12N06RLESM9A
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 60V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 49W
Curent drena: 8A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 8A |
| Incarcatura poarta | 15nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 75mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±16V |
| Tip produs | Datalogger |
