Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD3055L170T4G
Distribuie
  • 1,90lei
  • Fără TVA:1,57lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 60V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 28.5W
Curent drena: 3A
Caracteristici
Carcasa DPAK
Curent drena 3A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 170mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 60V
Tensiune poarta-sursa ±15V