Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD3055L170T4G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123804
-
1,90lei
- Fără TVA:1,57lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD3055L170T4G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 60V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 28.5W
Curent drena: 3A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 3A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 170mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±15V |
| Tip produs | Datalogger |
