Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD24N06LT4G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123802
-
6,43lei
- Fără TVA:5,31lei
-
- 2 sau mai multe 6,02lei
- 10 sau mai multe 4,72lei
- 25 sau mai multe 3,99lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2455 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD24N06LT4G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 60V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 62.5W
Curent drena: 24A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 24A |
| Incarcatura poarta | 16nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 36mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±15V |
| Tip produs | Datalogger |
