Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD20N03L27T4G
Distribuie
  • 3,88lei
  • Fără TVA:3,21lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 30V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 74W
Curent drena: 16A
Caracteristici
Carcasa DPAK
Curent drena 16A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 27mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 30V
Tensiune poarta-sursa ±20V