Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD18N06LT4G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123799
-
3,32lei
- Fără TVA:2,75lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD18N06LT4G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 60V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 55W
Curent drena: 10A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 10A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 65mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±15V |
| Tip produs | Datalogger |
