Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - FDD86110
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122454
-
9,82lei
- Fără TVA:8,12lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - FDD86110
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 127W
Curent drena: 50A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 50A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 10.2mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
