Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - FDD7N20TM
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122447
-
8,16lei
- Fără TVA:6,75lei
-
- 10 sau mai multe 5,59lei
- 33 sau mai multe 2,91lei
- 76 sau mai multe 2,75lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2444 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - FDD7N20TM
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 200V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 43W
Curent drena: 3A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 3A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 690mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 200V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
