Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - FCD380N60E
Distribuie
  • 9,28lei
  • Fără TVA:7,67lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 600V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 106W
Curent drena: 6.4A
Caracteristici
Carcasa DPAK
Curent drena 6.4A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 380mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 600V
Tensiune poarta-sursa ±20V