Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, DIODES INCORPORATED - ZXMN4A06KTC
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T124540
-
11,65lei
- Fără TVA:9,63lei
-
- 10 sau mai multe 7,71lei
- 22 sau mai multe 4,67lei
- 50 sau mai multe 4,42lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, DIODES INCORPORATED - ZXMN4A06KTC
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 40V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 4.2W
Curent drena: 10.9A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 10.9A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.05Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 40V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
