Tranzistor N-MOSFET, capsula DFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDMS86101DC
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122486
36,13lei
- Fără TVA:29,86lei
- 5 sau mai multe 19,79lei
- 12 sau mai multe 18,74lei
- 25 sau mai multe 18,72lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: DFN8
Montare: SMD
Putere disipata: 125W
Curent drena: 60A
Caracteristici
| Carcasa | DFN8 |
| Curent drena | 60A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 13mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |