Tranzistor N-MOSFET, capsula DFN8, ON SEMICONDUCTOR - FDMS86101DC
Distribuie
  • 36,13lei
  • Fără TVA:29,86lei
  • 5 sau mai multe 19,79lei
  • 12 sau mai multe 18,74lei
  • 25 sau mai multe 18,72lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: DFN8
Montare: SMD
Putere disipata: 125W
Curent drena: 60A
Caracteristici
Carcasa DFN8
Curent drena 60A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 13mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 100V
Tensiune poarta-sursa ±20V