Tranzistor N-MOSFET, capsula D2PAK, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FQB55N10TM
- Producător On Semiconductor (fairchild)
- Cod produs:T122569
-
19,98lei
- Fără TVA:16,51lei
-
- 5 sau mai multe 15,72lei
- 9 sau mai multe 11,10lei
- 21 sau mai multe 10,49lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (237 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula D2PAK, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FQB55N10TM
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: D2PAK
Montare: SMD
Putere disipata: 155W
Curent drena: 38.9A
Caracteristici
| Carcasa | D2PAK |
| Curent drena | 38.9A |
| Incarcatura poarta | 98nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 26mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±25V |
