Tranzistor N-MOSFET, capsula D2PAK, ON SEMICONDUCTOR - FCB070N65S3
Distribuie
  • 50,52lei
  • Fără TVA:41,75lei
  • 3 sau mai multe 33,78lei
  • 7 sau mai multe 31,96lei
  • 100 sau mai multe 31,86lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (431 buc.)
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 650V
Capsula: D2PAK
Montare: SMD
Putere disipata: 312W
Curent drena: 44A
Caracteristici
Carcasa D2PAK
Curent drena 44A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 70mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 650V
Tensiune poarta-sursa ±30V