Tranzistor N-MOSFET, capsula D2PAK, INFINEON TECHNOLOGIES - IRFS4010TRLPBF
- Producător Infineon Technologies
- Cod produs:T123308
-
17,43lei
- Fără TVA:14,40lei
-
- 11 sau mai multe 9,33lei
- 24 sau mai multe 8,83lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (790 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula D2PAK, INFINEON TECHNOLOGIES - IRFS4010TRLPBF
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: D2PAK
Montare: SMD
Putere disipata: 375W
Curent drena: 127A
Caracteristici
| Carcasa | D2PAK |
| Curent drena | 127A |
| Incarcatura poarta | 143nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 4.7mΩ |
| Subtip ambalaj | rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
