-
75,29lei
- Fără TVA:62,22lei
-
- 2 sau mai multe 56,64lei
- 5 sau mai multe 53,59lei
- 30 sau mai multe 53,41lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO3P, IXYS - IXTQ69N30P
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO3P
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO3P |
| Curent drena | 69A |
| Incarcatura poarta | 156nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 49mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 300V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 330ns |
| Tip produs | Datalogger |
