-
38,19lei
- Fără TVA:31,56lei
-
- 5 sau mai multe 23,38lei
- 10 sau mai multe 22,14lei
- 120 sau mai multe 21,72lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (215 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO3P, IXYS - IXTQ50N20P
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO3P
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO3P |
| Curent drena | 50A |
| Incarcatura poarta | 70nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 60mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 200V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 150ns |
| Tip produs | Datalogger |
