-
45,17lei
- Fără TVA:37,33lei
-
- 4 sau mai multe 31,51lei
- 8 sau mai multe 29,84lei
- 60 sau mai multe 28,86lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (98 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO3P, IXYS - IXTQ460P2
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO3P
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO3P |
| Curent drena | 24A |
| Incarcatura poarta | 48nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 270mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 500V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Timp de restabilire | 400ns |
| Tip produs | Datalogger |
