-
110,24lei
- Fără TVA:91,11lei
-
- 2 sau mai multe 85,08lei
- 3 sau mai multe 80,53lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO264, IXYS - IXTK102N30P
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO264
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO264 |
| Curent drena | 102A |
| Incarcatura poarta | 224nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 33mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 300V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 250ns |
| Tip produs | Tranzistor |
