Tranzistor N-MOSFET, TO247, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FCH47N60_F133
- Producător On Semiconductor (fairchild)
- Cod produs:T115006
-
84,30lei
- Fără TVA:69,67lei
-
- 2 sau mai multe 74,13lei
- 4 sau mai multe 70,15lei
- 10 sau mai multe 68,25lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (448 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO247, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FCH47N60_F133
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247
Producator: ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD)
Caracteristici
| Carcasa | TO247 |
| Curent drena | 47A |
| Incarcatura poarta | 270nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 70mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
