Tranzistor N-MOSFET, TO247, ON SEMICONDUCTOR - HUF75639G3
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T115132
-
30,52lei
- Fără TVA:25,23lei
-
- 6 sau mai multe 16,50lei
- 14 sau mai multe 15,62lei
- 100 sau mai multe 15,56lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO247, ON SEMICONDUCTOR - HUF75639G3
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO247 |
| Curent drena | 56A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 25mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
