Tranzistor N-MOSFET, TO247, ON SEMICONDUCTOR - FCH104N60F-F085
Distribuie
  • 44,16lei
  • Fără TVA:36,50lei
  • 3 sau mai multe 33,37lei
  • 7 sau mai multe 31,58lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Carcasa TO247
Curent drena 24A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 104mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 600V
Tensiune poarta-sursa ±20V