-
87,19lei
- Fără TVA:72,06lei
-
- 2 sau mai multe 75,26lei
- 4 sau mai multe 71,25lei
- 30 sau mai multe 71,24lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO247-3, IXYS - IXTH80N65X2
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247-3
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO247-3 |
| Curent drena | 80A |
| Incarcatura poarta | 137nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 38mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Timp de restabilire | 465ns |
| Tip produs | Datalogger |
