-
76,38lei
- Fără TVA:63,12lei
-
- 2 sau mai multe 53,81lei
- 5 sau mai multe 50,93lei
- 30 sau mai multe 49,16lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (129 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO247-3, IXYS - IXFH56N30X3
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247-3
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO247-3 |
| Curent drena | 56A |
| Incarcatura poarta | 56nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 27mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 300V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 115ns |
| Tip produs | Datalogger |
