-
86,94lei
- Fără TVA:71,85lei
-
- 2 sau mai multe 66,79lei
- 4 sau mai multe 63,22lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO247-3, IXYS - IXFH170N10P
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247-3
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO247-3 |
| Curent drena | 170A |
| Incarcatura poarta | 198nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 9mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 120ns |
| Tip produs | Datalogger |
