-
45,01lei
- Fără TVA:37,20lei
-
- 4 sau mai multe 25,59lei
- 9 sau mai multe 24,21lei
- 90 sau mai multe 23,46lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO247-3, IXYS - IXFH16N50P
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247-3
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO247-3 |
| Curent drena | 16A |
| Incarcatura poarta | 36nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 400mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 500V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Timp de restabilire | 200ns |
| Tip produs | Datalogger |
