Tranzistor N-MOSFET, TO220, ON SEMICONDUCTOR - FDP3682
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T115038
-
10,29lei
- Fără TVA:8,50lei
-
- 3 sau mai multe 9,79lei
- 10 sau mai multe 9,28lei
- 11 sau mai multe 9,02lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (98 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220, ON SEMICONDUCTOR - FDP3682
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220 |
| Curent drena | 23A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 90mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
