Tranzistor N-MOSFET, TO220, ON SEMICONDUCTOR - FDP083N15A-F102
Distribuie
  • 39,90lei
  • Fără TVA:32,97lei
  • 4 sau mai multe 25,75lei
  • 9 sau mai multe 24,36lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (48 buc.)
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Carcasa TO220
Curent drena 83A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 8.3mΩ
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 150V
Tensiune poarta-sursa ±20V