Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, TOSHIBA - TK650A60F,S4X(S
- Producător Toshiba
- Cod produs:T117587
-
12,23lei
- Fără TVA:10,11lei
-
- 3 sau mai multe 11,04lei
- 10 sau mai multe 9,77lei
- 50 sau mai multe 9,23lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (865 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, TOSHIBA - TK650A60F,S4X(S
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: TOSHIBA
Caracteristici
| Curent de drena in impuls | 44A |
| Curent drena | 11A |
| Incarcatura poarta | 34nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.54Ω |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
