Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, TOSHIBA - TK100A06N1,S4X(S
- Producător Toshiba
- Cod produs:T117248
-
13,51lei
- Fără TVA:11,17lei
-
- 3 sau mai multe 12,11lei
- 9 sau mai multe 11,96lei
- 10 sau mai multe 10,70lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (32 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, TOSHIBA - TK100A06N1,S4X(S
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: TOSHIBA
Caracteristici
| Carcasa | TO220FP |
| Curent drena | 263A |
| Incarcatura poarta | 140nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 2.7mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
