Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FCPF11N60
- Producător On Semiconductor (fairchild)
- Cod produs:T115012
-
26,18lei
- Fără TVA:21,63lei
-
- 8 sau mai multe 13,35lei
- 18 sau mai multe 12,63lei
- 500 sau mai multe 12,38lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (34 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FCPF11N60
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD)
Caracteristici
| Carcasa | TO220FP |
| Curent drena | 11A |
| Incarcatura poarta | 52nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 380mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
