Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, ON SEMICONDUCTOR - FCPF20N60
Distribuie
  • 40,47lei
  • Fără TVA:33,45lei
  • 3 sau mai multe 37,73lei
  • 4 sau mai multe 25,67lei
  • 9 sau mai multe 24,28lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (18 buc.)
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Carcasa TO220FP
Curent de drena in impuls 60A
Curent drena 12.5A
Incarcatura poarta 98nC
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 190mΩ
Subtip ambalaj tub
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 600V
Tensiune poarta-sursa ±30V