-
21,88lei
- Fără TVA:18,08lei
-
- 3 sau mai multe 19,63lei
- 5 sau mai multe 17,39lei
- 7 sau mai multe 15,14lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, IXYS - IXKP20N60C5M
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO220FP |
| Curent drena | 7.6A |
| Incarcatura poarta | 30nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 200mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 340ns |
| Tip produs | Datalogger |
