Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, INFINEON TECHNOLOGIES - IPA60R380P6XKSA1
- Producător Infineon Technologies
- Cod produs:T115195
-
4,97lei
- Fără TVA:4,11lei
-
- 24 sau mai multe 4,10lei
- 54 sau mai multe 3,88lei
- 100 sau mai multe 3,75lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (80 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, INFINEON TECHNOLOGIES - IPA60R380P6XKSA1
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: INFINEON TECHNOLOGIES
Caracteristici
| Carcasa | TO220FP |
| Curent drena | 10.6A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.38Ω |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
