Tranzistor N-MOSFET, TO220F, ON SEMICONDUCTOR - FDPF12N60NZ
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T115049
-
14,97lei
- Fără TVA:12,37lei
-
- 10 sau mai multe 10,88lei
- 22 sau mai multe 10,30lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (64 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220F, ON SEMICONDUCTOR - FDPF12N60NZ
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220F
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220F |
| Curent drena | 7.2A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 650mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
