-
21,71lei
- Fără TVA:17,94lei
-
- 10 sau mai multe 10,78lei
- 22 sau mai multe 10,21lei
- 500 sau mai multe 9,82lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, IXYS - IXTP2N65X2
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent drena | 2A |
| Incarcatura poarta | 4.3nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 2.3Ω |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Timp de restabilire | 137ns |
| Tip produs | Datalogger |
