-
58,90lei
- Fără TVA:48,68lei
-
- 3 sau mai multe 42,49lei
- 6 sau mai multe 40,22lei
- 50 sau mai multe 39,18lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, IXYS - IXFP56N30X3
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent drena | 56A |
| Incarcatura poarta | 56nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 27mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 300V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 115ns |
| Tip produs | Datalogger |
