-
38,01lei
- Fără TVA:31,42lei
-
- 5 sau mai multe 21,45lei
- 10 sau mai multe 21,13lei
- 11 sau mai multe 20,30lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (238 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, IXYS - IXFP22N65X2M
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent drena | 22A |
| Incarcatura poarta | 37nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 145mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Timp de restabilire | 145ns |
| Tip produs | Datalogger |
