-
39,36lei
- Fără TVA:32,52lei
-
- 3 sau mai multe 35,36lei
- 4 sau mai multe 27,26lei
- 9 sau mai multe 25,79lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO220-3, IXYS - IXTP02N50D
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220-3
Producator: IXYS
Caracteristici
| Carcasa | TO220-3 |
| Curent drena | 0.2A |
| Incarcatura poarta | 120nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 30Ω |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | sărăcit |
| Tensiune drena-sursa | 500V |
| Timp de restabilire | 5ns |
| Tip produs | Datalogger |
