Tranzistor N-MOSFET, PG-TO220 FP, INFINEON TECHNOLOGIES - IPA60R360P7SXKSA1
- Producător Infineon Technologies
- Cod produs:T115192
-
10,09lei
- Fără TVA:8,34lei
-
- 32 sau mai multe 2,98lei
- 75 sau mai multe 2,82lei
- 500 sau mai multe 2,77lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (98 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, PG-TO220 FP, INFINEON TECHNOLOGIES - IPA60R360P7SXKSA1
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: PG-TO220 FP
Producator: INFINEON TECHNOLOGIES
Caracteristici
| Caracteristici elemente semiconductoare | ESD protected gate |
| Carcasa | PG-TO220 FP |
| Curent de drena in impuls | 26A |
| Curent drena | 6A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 360mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
