Tranzistor N-MOSFET, IPAK, TOSHIBA - TK12Q60W,S1VQ(S
- Producător Toshiba
- Cod produs:T117583
-
12,30lei
- Fără TVA:10,16lei
-
- 5 sau mai multe 11,04lei
- 13 sau mai multe 8,19lei
- 29 sau mai multe 7,75lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, IPAK, TOSHIBA - TK12Q60W,S1VQ(S
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: IPAK
Producator: TOSHIBA
Caracteristici
| Carcasa | IPAK |
| Curent de drena in impuls | 46A |
| Curent drena | 11.5A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 340mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
