Tranzistor IGBT, TO220AB, 14A, 600V, 80W, STMicroelectronics - STGP7NC60HD
- Producător Stmicroelectronics
- Cod produs:T256078
-
10,51lei
- Fără TVA:8,69lei
-
- 5 sau mai multe 6,28lei
- 10 sau mai multe 5,78lei
- 19 sau mai multe 5,13lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (170 buc.)
Tranzistor IGBT, TO220AB, 14A, 600V, 80W, STMicroelectronics - STGP7NC60HD
Tip tranzistor: IGBT
Capsula: TO220AB
Curent de colector: 14A
Tensiune colector-emitor: 600V
Putere disipata: 80W
Producator: STMicroelectronics
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent de colector | 14A |
| Curent de colector pulsat | 50A |
| Incarcatura poarta | 48nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Subtip ambalaj | tub |
| Tensiune colector-emiţator | 600V |
| Tensiunea poarta - emitor | ±20V |
| Tip produs | Tranzistor |
