Lumina de control, SCHNEIDER ELECTRIC - XB7EV06BP
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T112990
-
67,29lei
- Fără TVA:55,61lei
-
- 2 sau mai multe 55,42lei
- 5 sau mai multe 52,44lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (65 buc.)
lumina de control, SCHNEIDER ELECTRIC - XB7EV06BP
Caracteristici
| Culoare lampa | albastră |
| Dimensiuni orificiu montare | Ø22mm |
| Iluminare | LED 24V AC/DC |
| Material | Plastic |
| Seria producatorului | Harmony XB7 |
| Standard intrerupator | 22mm |
| Subtip lampa de control | plată |
| Tip lampa control | lumină de control |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Papuci electrici |
