Indicator tensiune, SCHNEIDER ELECTRIC - XB5EV57L4
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T112956
-
1.251,73lei
- Fără TVA:1.034,48lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4 buc.)
indicator tensiune, SCHNEIDER ELECTRIC - XB5EV57L4
Caracteristici
| Culoare lampa | albă |
| Diametru orificiu de montaj | 30mm |
| Interval tensiuni alimentare trifazice | 3 x 360...440V AC |
| Material | Plastic |
| Seria producatorului | Harmony XB5 |
| Standard intrerupator | 30mm |
| Tip lampa control | indicator tensiune |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Papuci electrici |
