Surub M6, otel inoxidabil A2, 12mm, cap hexagonal, BOSSARD, B6X12/BN5951
  • Producător Bossard
  • Cod produs:T150961
Distribuie
  • 1,29lei
  • Fără TVA:1,06lei
  • 200 sau mai multe 1,22lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip produs: surub
Filet: M6
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: fara
Lungime: 12mm
Tip cap: hexagonal
Pas filet: 1,0
Dimensiune crestatura: {{Dimensiune crestatura}}
Norma BN: 5951
Norma ISO: {{Norma ISO}}
Diametru cap: 14mm
Norma DIN: {{Norma DIN}}
Material acoperire: {{Material acoperire}}
Norma PN: {{Norma PN}}
Clasa de putere: {{Clasa de putere}}
Caracteristici
Diametru 0 mm
Diametru cap 14mm
Lungime 0 mm