Surub M2,5, otel, 16mm, cap buton, BOSSARD, M2.5X16/BN1435 SN213306
  • Producător Bossard
  • Cod produs:T149413
Distribuie
  • 0,45lei
  • Fără TVA:0,37lei
  • 400 sau mai multe 0,27lei
  • 900 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (500 buc.)
Tip produs: surub
Filet: M2,5
Material: otel
Crestatura cap: crestat, Phillips
Lungime: 16mm
Tip cap: buton
Pas filet: 0,45
Dimensiune crestatura: 0,6mm, PH1
Norma BN: 1435
Norma ISO: {{Norma ISO}}
Diametru cap: 5mm
Norma DIN: {{Norma DIN}}
Material acoperire: zinc
Norma PN: {{Norma PN}}
Clasa de putere: 4.8
Caracteristici
Clasa de putere 4.8
Diametru 0 mm
Diametru cap 5mm
Lungime 0 mm