Surub M2,5, otel rezistent la acizi A4, 16mm, cap ingropat, BOSSARD, M2.5X16/BN20039 ISO14581
  • Producător Bossard
  • Cod produs:T149415
Distribuie
  • 0,45lei
  • Fără TVA:0,38lei
  • 400 sau mai multe 0,27lei
  • 1000 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip produs: surub
Filet: M2,5
Material: otel rezistent la acizi A4
Crestatura cap: Torx®
Lungime: 16mm
Tip cap: ingropat
Pas filet: {{Pas filet}}
Dimensiune crestatura: TX08
Norma BN: 20039
Norma ISO: 14581
Diametru cap: 4.7mm
Norma DIN: {{Norma DIN}}
Material acoperire: {{Material acoperire}}
Norma PN: {{Norma PN}}
Clasa de putere: {{Clasa de putere}}
Caracteristici
Diametru 0 mm
Diametru cap 4.7mm
Dimensiune crestatura TX08
Lungime 0 mm