Surub M2,5, otel rezistent la acizi A4, 12mm, cap ingropat, BOSSARD, M2.5X12/BN20039 ISO14581
  • Producător Bossard
  • Cod produs:T149398
Distribuie
  • 0,35lei
  • Fără TVA:0,29lei
  • 600 sau mai multe 0,21lei
  • 1200 sau mai multe 0,20lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1800 buc.)
Tip produs: surub
Filet: M2,5
Material: otel rezistent la acizi A4
Crestatura cap: Torx®
Lungime: 12mm
Tip cap: ingropat
Pas filet: {{Pas filet}}
Dimensiune crestatura: TX08
Norma BN: 20039
Norma ISO: 14581
Diametru cap: 4.7mm
Norma DIN: {{Norma DIN}}
Material acoperire: {{Material acoperire}}
Norma PN: {{Norma PN}}
Clasa de putere: {{Clasa de putere}}
Caracteristici
Diametru 0 mm
Diametru cap 4.7mm
Dimensiune crestatura TX08
Lungime 0 mm